ua en ru

Головне

Ви – довіряєте, ми – гарантуємо!

Компанія Еліт-Таксі створена в травні 1998 року.

Компанія Еліт-Таксі з 1998 року є клієнтоорієнтованою компанією. На першому місці в Еліт-Таксі завжди є гарантовані комфорт та безпека пасажирів Еліт-Таксі. Ми дуже цінуємо вибір та довіру наших клієнтів до Еліт-Таксі. Більше ніж 20 років компанія Еліт-Таксі робить все можливе, щоб пасажири Еліт-Таксі отримували якісні та безпечні послуги з перевезення пасажирів на таксі в місті Києві. І нам це вдається вже більше 20 років.

За 21 рік існування Еліт-Таксі кращими показниками, які підтверджують правильність клієнтоорієнтованого підходу та ефективної роботи Еліт-Таксі є багаторічна довіра та щедра оплата послуг Еліт-Таксі нашими клієнтами:

Нашими постійними клієнтами є справжня Еліта України та Києва, відомі спортсмени, артисти, співаки, українські компанії, представники великого, середнього та малого бізнесу, поважні гості України та Києва.

Еліт-Таксі має велику кількість родинних та сімейних клієнтів, де користувачами Еліт-Таксі є всі члени родини.

Нашими постійними клієнтами є Посольства, Консульства, міжнародні корпорації, всесвітньо відомі компанії, всесвітньо відомі 5-ти та 4-х зіркові готелі.

Показники, які чітко підтверджують, що Еліт-Таксі дійсно гарантує найвищі стандарти комфорту та безпеки послуг таксі в Україні вже понад 20 років наступні:

 • за 21 рік в Еліт-Таксі ніколи не було травмовано жодного пасажира Еліт-Таксі;
 • за 21 рік жоден пасажир Еліт-Таксі не постраждав в ДТП користуючись послугами Еліт-Таксі;
 • за 21 рік жоден пасажир Еліт-Таксі не звертався до Еліт-Таксі чи до будь-якої страхової компанії, а жодна страхова компанія немає факту звернення пасажира Еліт-Таксі за будь-якою компенсацією стосовно наданих послуг Еліт-Таксі. При цьому протягом 21 року компанія Еліт-Таксі страхує кожного пасажира Еліт-Таксі;
 • за 21 рік в Еліт-Таксі немає жодного випадку, щоб забуті пасажиром речі, валізи, дорогоцінності чи кошти не були повернуті їх власнику, пасажиру Еліт-таксі. Еліт-Таксі завжди повертає забуті в таксі речі та кошти пасажирам Еліт-Таксі.

Отже, вже понад 20 років компанія Еліт-Таксі гарантовано надає якісні, комфортні та безпечні послуги з перевезення пасажирів на таксі в місті Києві. Нас часто запитують: «Чому та як нам це вдається? Чому в нас найкраща якість послуг таксі, найкращі автомобілі таксі, гарантована безпека та комфорт пасажирів Еліт-Таксі?»

Відповідь проста. Це титанічна, щоденна робота багаточисельного, майже тисячного, колективу Еліт-Таксі по організації та гарантованому забезпеченню найвищої якості, комфорту та безпеки послуг Еліт-Таксі кожному пасажиру. Еліт-Таксі чітко виконує вимоги чинного законодавства, а в деяких випадках, задля гарантованого комфорту та безпеки пасажирів Еліт-таксі, ми робимо набагато більше ніж вимагає чинне законодавство та додатково вимагаємо від водіїв дотримуватись жорстких правил Водія Еліт- Таксі.

Компанія Еліт-Таксі для гарантованого комфортного та безпечного перевезення пасажирів Еліт-Таксі співпрацює з майже 420 перевізниками на таксі, які використовують у своїй діяльності близько 550 автомобілів таксі. З 420 перевізників ліцензіатів майже 370 перевізників це приватні підприємці самозайняті особи з власними автомобілями та близько 50 юридичних осіб (автопарки) з власними, лізинговими чи орендованими автомобілями та найманими працівниками водіями таксі:

 • автомобілі Еліт-Таксі відповідають високим вимогам комфорту та безпеки клієнтів Еліт-таксі;
 • автомобілі Еліт-Таксі регулярно проходять технічний огляд на сертифікованих станціях технічного обслуговування, яким довіряє Еліт-Таксі;
 • водії Еліт-Таксі відповідають високим вимогам клієнтів Еліт-Таксі;
 • водії Еліт-Таксі - це професіонали, для яких таксі є єдиним чи основним видом діяльності;
 • водії Еліт-Таксі - це водії, які дотримуються вимог КЗОТ, слідкують за своїм здоров’ям та регулярно проходять медичний огляд у лікарів, яким довіряє Еліт-Таксі;
 • водії Еліт-Таксі - це водії які чудово знають місто Київ, водії, які завжди готові надавати якісну, комфортну та безпечну послугу;
 • водії Еліт-Таксі – це водії, які завжди повертають решту з любої купюри і завжди мають розмінну купюру;
 • при цьому водії Еліт-Таксі приймають чайові від вдячних та задоволених клієнтів Еліт-Таксі.

Компанія Еліт-Таксі щоденно працює над вдосконаленням послуг та збільшенням кількості клієнтів і професійних водіїв Еліт-Таксі.

Шановні пасажири!

Якщо ви поважаєте та цінуєте себе, свій час, своє здоров’я та безпеку, якщо при цьому ви потребуєте гарантованих, якісних, комфортних та безпечних послуг таксі в місті Києві і готові оплатити гідну вартість таких послуг, то компанія Еліт-Таксі рада буде бачити вас клієнтом Еліт-Таксі.

Скористатися послугами Еліт-Таксі ви можете:

Завантаживши онлайн-додаток для замовлення Еліт-Таксі за посиланням
https://elit-taxi.ua/webcab

Зателефонувавши по телефонам

+38 (044) 248-8-248
+38 (050) 248-8-248
+38 (097) 248-8-248
+38 (091) 248-8-248
+38 (093) 248-8-248

Шановні перевізники та водії!

Якщо ви поважаєте та цінуєте себе, свій час, бачите основним видом діяльності та отриманням легального прибутку надання якісних, комфортних та безпечних послуг таксі в місті Києві і при цьому готові відповідати високим вимогам та стандартам до водіїв Еліт-Таксі – раді будемо бачити вас в команді професійних перевізників та водіїв Еліт-Таксі.

Більш детальна інформація, як стати перевізником чи водієм Еліт-Таксі за посиланням https://elit-taxi.ua/company/#jobs-block або за телефоном (044) 537-35-36

Ви – довіряєте, ми – гарантуємо!

Послуги таксі

Інформаційно - диспетчерська служба «Еліт - Таксі» - це не просто гучна назва. Для Вас працює професійна диспетчерська служба, співробітники якої цілодобово працюють для того, щоб саме Ваше замовлення було виконано якісно й у визначений час. Парк машин «Еліт-Таксі» складається тільки з автомобілів іноземного виробництва, високого класу та рівня комфорту. У вашому розпорядженні автомобілі преміум класу, бізнес класу і стандарт класу. Водії «Еліт-Таксі» знають, що потрапити до нас на роботу складно, таким чином високу якість обслуговування і культуру спілкування Вам забезпечено.

Наша диспетчерська служба оперативно надасть Вам інформацію щодо послуг, які Вас цікавлять. Вартість проїзду Ви можете дізнатися безпосередньо на сайті, або ж зателефонувавши нам за телефонами, і наш диспетчер із задоволенням відповість на всі Ваші запитання.

Пасажирські перевезення мікроавтобусами

Інформаційно - диспетчерська служба «Еліт-Таксі» надає своїм клієнтам послуги з перевезення пасажирів комфортними пасажирськими мікроавтобусами(8 і 18 п/м). Обслуговування урочистих та масових заходів, зустріч груп в аеропорту та на вокзалах тепер не проблема. «Еліт-таксі» працює для вас в будь-який час доби і в будь-яку погоду. Зробити замовлення і проконсультуватися по всіх питаннях, які Вас цікавлять Ви можете за телефонами, вказаними у нас на сайті. Мікроавтобуси «Еліт-таксі» - це комфортні автомобілі, призначені саме для перевезення пасажирів, і поїздка з нами принесе Вам тільки позитивні емоції і гарний настрій.

Вантажні перевезення мікроавтобусами

Перевезення габаритного вантажу, переїзд - тепер для Вас не проблема!

Інформаційно - диспетчерська служба «Еліт - Таксі» надає Вам послугу перевезення вантажними мікроавтобусами. Всі мікроавтобуси сертифіковані і призначені саме для того, щоб доставити Ваш вантаж швидко і безпечно у вказане Вами місце. Вартість послуги перевезення вантажними мікроавтобусами Ви можете дізнатися у наших диспетчерів за телефонами вказаними на сайті.

Евакуатор

Для інформаційно-диспетчерської служби «Еліт-Таксі» комфорт і безпека своїх клієнтів завжди на першому місці.

Ми завжди готові допомогти у важкій ситуації, послуги евакуатора доступні Вам в будь-який час доби. Більш детальну інформацію про дану послугу Ви можете дізнатися за телефонами.

Додаткові послуги

Інформаційно-диспетчерська служба «Еліт-Таксі» постійно розширює та вдосконалює свої послуги, нижче представлений перелік додаткових послуг.

Обслуговування клієнтів автомобілями преміум класу: Весілля, урочистий захід - з «Еліт - Таксі» будь-яка подія приносить ще більше радісних моментів. Автомобілі преміум класу, з парку «Еліт-Таксі» - завжди до ваших послуг.

Зустріч в аеропорту Бориспіль: при замовленні даної послуги Ви називаєте час прибуття та номер рейсу літака. У призначений час водій зустрічає пасажира біля виходу з митниці з табличкою і супроводжує до автомобіля.

Зустріч на Центральному залізничному вокзалі: при подачі автомобіля на Центральний залізничний вокзал, як правило, авто чекає пасажира біля «McDonalds». Але у Вас є можливість замовити зустріч на пероні, вказавши час прибуття, номер поїзда, номер вагона. Водій зустрічає Вас з табличкою в зазначений час, біля зазначеного вагона і супроводжує до автомобіля

Автопілот: Вам належить відсвяткувати важливу для Вас подію, корпоративний захід або просто зустрітися з друзями? Ви втомилися або немає настрою сидіти за кермом? Для цього Вам просто треба вказати пункт відправлення, і наші водії швидко і з комфортом доставлять Вас і Ваш автомобіль в будь-яку точку міста.

«Еліт-таксі» - наша мета - ваш гарний настрій!

3SHAPE 3М УКРАЇНА TERRE DES HOMMES АВІСТАР AGRIMATCO UKRAINE PJSK AGROGENERATION АДАМА УКРАЇНА АДВОКАТСЬКА ФІРМА ENGARDE АДМ ТРЕЙДІНГ УКРАЇНА АЗЕЛИС УКРАЇНА АКАДЕМІЯ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ АКВАРЕЛІ АККО ІНТЕРНЕШНЛ АКСПО УКРАЇНА АКТЕД АЛГОЛ КЕМІКАЛЗ ALD AUTOMOTIVE АЛЕСУ АЛЛАЛІН АЛЛЕРГАН ALPHA GRISSIN INFOTECH UKRAINE АЛЬФА ЛАВАЛЬ УКРАЇНА ДП АЛЬЯНС ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ'Я АНТИСНІД АПРАД АР-ЕЛ-ДЖІ УКРАЇНА АРІСТА ЛАЙФСАЙЕНС УКРАЇНА АРЦІНГЕР АДВОКАТСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ASER SALES INTERNATINAL SA BEIERSDORF UKRAINE BACARDI-MARTINI UKRAINE БАКСАЛТА УКРАЇНА БАКСТЕР СІ АЙ ЕС БІ. ВІ БЕК ЕНД ПОЛЛІТЦЕР УКРАЇНА BEHRINGER БІЗНЕС ВІЗИТ БІ-ІТ БІОКОДЕКС УКРАЇНА БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФОНД КЛИЧКО" БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ВІКТОРА ПІНЧУКА BOEING UKRAINE LLC БРАУН-ФОРМЕН УКРАЇНА БЮЛЕР АГ GOOD WINE ВАЙМО УКРАЇНА WACKER CHEMIE AG ВАЛЬРАВЕН ВАНОПЛ VEZERFORD UKRAINE WE PARTNERS WHISKY CORNER WIBERG VIESSMANN ВОЛЬФ ТАЙС ВТС КОНСАЛТИНГ ВЬОРВАГ ФАРМА ВЮРТ-УКРАЇНА H.K.KHAN I KO.KYYIV GAVILON LLC ГАЗТРИМ GARDINIA HOME DECOR UKRAINE GEA WESTFALIA ГЕНУС УКРАЇНА HETERO LABS LIMITED GETRIEBEBAU NORD GMBH ГЛОМЕКС ГОЛДЕН ТАЙЛ ГОЛДФІШ-ІНВЕС-БУД ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС "КИЇВ" GRINDEX GROUP DF ГСН ГЕЙМС УКРАЇНА DEC EDUCATION DELOYT END TUSH YUSK DELOYT END TUSH ДЕНТСПЛАЙ ЛІМІТЕД ДЕПСОЛ ДЕТЕКТОР МЕДІА ДЖИІ УКРАЇНА ДІ ЕЛ ЕЙ ПАЙПЕР УКРАЇНА ДІАВІТА ДІДЖИТАЛ СКРІНЗ ДІЛА МЛ ДІСІЕС УКРАЇНА ДІТХ НЕТВОРК СА DEUTSCHE LUFTHANSA AKTIENGESELLSCHAFT ДОРМА УКРАЇНА ДОРЧЕСТЕР РІТЕЙЛ ГРУП ДУБИНСЬКИЙ І ОШАРОВА ТОВ ДУБЛЬ В УКРАЇНА DUKASCOPY BANK SA DHL INTERNATIONAL UKRAINE DHL ЛОГІСТИКА (УКРАЇНА) ЕВ'ЯП ТРЕЙДИНГ УКРАЇНА H&M AEQUO ЕКЗЕКЬЮТІВ СЕРЧ ЮКРЕЙН ЕКОДІЯ ECALL ЕЛ-ДЖІ-УАН PRJSC ELOPAK-FASTIV ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА MSH ЕМС ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ЕНЕРСІС ENZA ZADEN APPLE CONSULTING ЕР ЛІКІД ЄНАКІЄВЕ AIR FRANCE ЕРГОПАК ERNST & YOUNG ERNST & YOUNG АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ ERNST & YOUNG ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ЕРУ ТРЕЙДІНГ ЕС ПІ ЕС УКРАЇНА F.S. MACKENZIE-UKRAINE ЄВРАЛІС СЕМЕНС УКРАЇНА ЄВРОФІНС АГРО ТЕСТІНГ УКРАЇНА ЄМАРКЕТ УКРАЇНА ЖАНТЕ УКРАЇНА ZAATBAU UKRAINE THE ASSOCIATED PRESS ЗІРКА БУКОВЕЛЮ ЗОЕТІС УКРАЇНА ЗОЛОТИЙ ГЛОБУС INKERMAN ІБСЕД ІВ ІНТЕРБІЛАНЦ КОНСАЛТИНГ YVES ROCHER UKRAINE ІД І Ф МЕН ТРЕЙДИНГ УКРАЇНА ІКС. КОМЕРС ДЕВЕЛОПМЕНТ СЕНТЕР ІМП-ЛОГІСТИКА УКРАЇНА ІМР ING BANK UKRAINE ІНКОРГАЗ KSTT КАДОГАН КАМЕРОН МАККЕННА ЕЛЕЛСІ СІЕМЕС CAMPARI UKRAINE КАНДІ ГУВЕР CARGILL КАРДІФ КАСТРОЛ УКРАЇНА KAESER KOMPRESSOREN CANON КЕП ПРОЕКТ КЕРНЕЛ-ТРЕЙД КІЛТО-КЛЕЙ CHEMONICS INTERNATIONAL INC KLM КНАУФ ІНСУЛЕЙШН УКРАЇНА КНЯЖА КОВЕРАК ПРОПЕРТІС ЮКРЕЙН КОЛЛІЄРЗ ІНТЕРНЕШНЛ ТОВ COMPASS FM КОНСЮМЕРС-СКЛО-ЗОРЯ ПРАТ КОСМОПОЛІТ KPMG КРЕДИТ ЄВРОПА ЛІЗИНГ КРЕДИТЕКСПРЕС ЮКРЕЙН ЕЛ.ЕЛ.СІ. CRYPTON-M CHRISTIAN DIOR KRONES UKRAINE КСАНТІС ФАРМА CUSHMAN & WAKEFIELD LG ELECTRONICS LEGO ЛЕД ЛАЙТ СОЛЮШНЗ LEDVANCE (OSRAM) ЛЕЙБОРКОНЕКТ (БІ ФОУР) ЛЕЙТЦ ІНСТРУМЕНТИ УКРАЇНА LINDE MH UKRAINE ЛІНК-МЕДИТАЛ ЛОМАН АНІМАЛ ХЕЛС LOUIS VUITTON UKRAINE LOUIS DREYFUS MCKINSEY & COMPANY МАЛТЮРОП ЮКРЕЙН МАРКА УКРАЇНА МЕДИЦИНА ВМ МЕДИЦИНСЬКИЙ ЦЕНТР ИНГО МЕДІЙНІ СИСТЕМИ СМАРТ МЕДТРОНІК Б.В. MERCEDES-BENZ MAERSK METLIFE МІЗУШ (ЦИТАДЕЛЕ) МІКОМ ПАЛАЦ МІКРОКРЕДИТ MIELE МІЛЛВАРД БРАУН АРМІ ТОВ MICHELIN MOET HENNESSY UKRAINE MONDI BAGS UKRAINE МОНСАНТО УКРАЇНА MOTOROLA СОЛЮШИНС ЮКРЕЙН МСД УКРАЇНА МСК ФАРМА NIKON НІССАН МОТОР УКРАЇНА НОВОБУД НОВІ ІНЖИНІРИНГОВІ ТЕХНОЛОГІЇ НОУБЛЗ ФЕНОМЕНА ОВ УКРАЇНА ОКІ ЮРОП ОСІ ФУД СОЛЮШНС УКРАЇНА OSRAM GMBH ОТП ЛІЗИНГ PANASONIC UKRAINE LTD PARK INN ПБФ ГРУП PERNOD RICARD UKRAINE ПЕТЕРКА ТА ПАРТНЕРИ ТОВ СТРАХОВАЯ ГРУППА PZU ПОЛТАВСЬКА ГАЗОНАФТОВА КОМПАНІЯ POLPHARMA ПОСОЛЬСТВО ІЗРАЇЛЯ ПОСТ ФІНАНС PRICEWATERHOUSECOOPERS PRESIDENT HOTEL ПРИНТОРАМА ЛТД ТОВ ПРІМЕТАЛС ТЕКНОЛОДЖІЗ УКРАЇНА PRO.MED.CS PRAHA A.S. РАВАГО КЕМІКАЛС ЮКРЕЙН РАДІО СВОБОДА RAMADA ENCORE KIEV RATIONAL INTERNATIONAL AG REGUS IQ REGUS IQ CENTRE REGUS GULLIVER REGUS PODIL REGUS FORUM WEST SIDE RED BULL UKRAINE REDCLIFFE PARTNERS РЕЙНАРС УКРАЇНА RIYK TSVAAN UKRAINE ROHDE & SCHWARZ ROLAND BERGER  РОСАТОМ РУСТ УКРАЇНА РЬОДЛЬ АУДИТ АФ RÖDL & PARTNER САЙТЕКС-ПРО САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН SANDVIK СВІТ ТЕХНОЛОГІЙ SDL UKRAINE СЕВА САНТЕИ АНІМАЛЬ УКРАЇНА SABRE UKRAINE SAVE THE CHILDREN SECO TOOLS CEO CLUB UKRAINE СИЛЬВАНО ФЕШН СИНЕКСУС УКРАЇНА СІЕРАНС ГЛОБАЛ МЕРЧАНТС УКРАЇНА СІЛК ВЕЙ ВЕСТ ЕРЛАЙНЗ ЛЛС. SINTEC UK LTD СІТІБАНК СКАН СИСТЕМС СКЕЛІЯ КОВОРКІНГ SKF EUROTRADE CMA-CGM SHIPPING AGENCIES UKRAINE SMART ENERGY SMART IT-SOLUTIONS SMART SOLUTIONS SMEG UKRAINE СМО-ЛОГІСТИКА СНІД ФОНД СХІД-ЗАХІД SPIRAX SARCO СПН КОММ'ЮНІКЕЙШНЗ STOLLER UKRAINE СТРОНГ ЮКРЕЙН SUBARU UA TYCO ELECTRONICS TITAN MACHINERY UKRAINE ТАК ДП ТЕЛЕХАУС-КИЇВ МІЖНАРОДНИЙ ТУРИЗМ ТЕХНО-АЙРОН ТОДІНІ КОНСТРУЦІОНІ ДЖЕНЕРАЛІ С.П.А TOTAL УКРАЇНА TOSHIBA ТРАНСЛОГ ТССМ UKRAINE DE LAGE LANDEN CONSULTING GROUP УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ НЕРУХОМОСТІ УНІВЕРСАЛЬНА СК УНЦПД УПГ УТА КАРД УКРАЇНА УЦСБ ФА УКРАЇНА FAVEA ФАМЕД УКРАЇНА PHOENIX CONTACT ФЕНОМЕНА ФЕРІМКО FERROSTAA ФИРМЕНИШ ПРЕДСТАВНИЦТВО FINO VERDE ФОНД ІМ. ГАЙНРІХА БЬОЛЛЯ В УКРАЇНІ ФОНД РОЗВИТКУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ ФОНДОВА БІРЖА ПФТС ФРАГ ЛЕБ FRESENIUS MEDICAL CARE UKRAINE ФУНКЦІОНАЛЬНА ОРТОДОНТІЯ HAY GROUP HENKEL UKRAINE HILTI HOLIDAY INN ХОСПІКО ХОУГТОН УКРАЇНА ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ZEPTER INTERNATIONAL UKRAINE CHANEL SCHINDLER SCHNEIDER Ю ТУР ЮНАЙС ЮНІТС УКРАЇНА ЯДЕРНИЙ СТРАХОВИЙ ПУЛ

Вакансії

Водіїв зі своїм автомобілем

Вимоги до претендентів

 • Наявність статусу СПД, ліцензії на перевезення пасажирів в таксі
 • Добре знання вулиць міста Києва
 • Відповідальність, бажання працювати
 • Знання англійської мови заохочується.
Більш детальну інформацію про спеціальні умови співпраці Ви можете дізнатися за телефоном: (044) 537-35-36.

Водіїв таксі на автомобілі: Toyota Corolla, Toyota Avensis

Потрібні ВОДІЇ для постійної роботи на автомобілях підприємства (АТП). Постійна роботі для водіїв таксі з вигідними умовами на нових автомобілях: Toyota Corolla, Toyota Avensis.

Ми пропонуемо:

 • Досвідчений користувач ПК;
 • Добре знання вулиць міста Києва
 • Знання англійської мови заохочується.
 • Знання англійської мови заохочується.

Диспетчерів

Вимоги до претендентів

 • Досвідчений користувач ПК;
 • Добре знання вулиць міста Києва
 • Знання англійської мови заохочується.
 • Знання англійської мови заохочується.

Ми пропонуемо:

 • Офіційне працевлаштування;
 • Комфортні умови праці;
 • Гідну заробітну плату.
Більш детальна інформація за телефоном: (044) 537-35-36.
Тетяна
17 Жовтень 2019 12:39
+ 0 -
Надзвичайно вдячна за наданий сервіс! 16.10.2019 замовляла трансфер з аеропорта Бориспіль у Вінницю. Таксі прибуло вчасно, водій зустрів іноземців з табличкою і привіз у вказане місце. Крім того, диспетчер передзвонив і вияснив ситуацію з затримкою іншого нашого партнера в аеропорту. Дуже професійно!!!!
Юлия
16 Жовтень 2019 15:19
+ 0 -
Пользуюсь услугами вашего такси более 15 лет, также привела в качестве корпоративного клиента не одну компанию. Но последний случай оставил самые негативные эмоции! Заказала машину для ребёнка и своей мамы для доставки в клинику. Время было выбрано с запасом в 40 минут до приёма доктора. Дорога 20 км. Водитель выбирает маршрут прямо через пик пробок, ремонт на Ленинградской площади!!! В результате дорога заняла более полутора часов, визит сорван! Если у водителя недостаточно квалификации для оптимального выбора маршрута, то можно пользоваться современными средствами навигации!! Никогда ещё ваша служба так меня не подводила!!! Автомобиль Toyota Camry АА 9096 НН, Черный, 16.10.19
R van Dijk
7 Жовтень 2019 20:05
+ 2 -
On monday morning we were waiting for a taxi but the taxi did not come on time. So we called Elit taxi and thanks to the taxidriver of Elit Taxi we were on time on the airport for the plane. Thank you very much!!!
Элит-Такси
Thank you for a positive review! It`s very pleasant to read such words. We are working for our customers!
Елена
15 Жовтень 2019 0:36
+ 0 -
Сьогодні вперше за весь час користування послугою " еліт таксі" водій спочатку попередив про запізнення 5 хв. А пізніше взагалі повідомив що під'їхати за вказаною адресою не може.Жахливе відношення до постійних клієнтів і сервіс погіршується !
Олег
22 Березень 2019 20:24
+ 2 -
Наконец-то добавили на карту всплывающие подсказки с указанием марки авто. Респект :)
Александр
28 Лютий 2019 20:00
+ 0 -
Добавьте пожалуйста в базу адресов дом по ул. Ломоносова 34А - на данный момент в базе его нет и приходится вызывать машину на Ломоносова 34, указывая в примечании настоящий адрес. Заранее спасибо!
Элит-Такси
Добрый день, Александр!

Вскоре мы добавим данный адрес в нашу базу.

Команда "Элит-Такси"
Богдан
18 Лютий 2019 7:24
+ 0 -
Комментарий не имеет отношения к текущему разделу.

Администрация.
Вадим
15 Вересень 2019 0:17
+ 0 -
Очень плохо!!! Разочарован. Раньше все было все супер, но сейчас же полный бред... Вызывал такси 15.09.2019 с центра Киева в Бровары, девушка очень странно уточняла тариф, предупреждала, что от центра до м. Лесная прийдется заплатить 330 грн. , А потом за каждый километр вне города по22 грн. Я все в уме прощитал и согласился, с условием того что мне не нужно будет ждать смс в течении долгого времени (тариф был больше чем 900 грн.) В итоге мне позвонили, но в ответ молчание, я перезвонил и как не странно все операторы заняты, звонил в течении 10 ти минут - все тоже.... Очень росстроился, т. к. тариф вышел не маленький и можно было чтото найти для меня, но им легче было отморозится .
Элит-Такси
Вадим, администрация неоднократно объясняла процедуру оформления предварительного заказа.

Напоминаем, что каждый клиент службы "Элит-Такси", для собственного удобства, имеет возможность оформить предварительный заказ. При оформлении каждого такого заказа, диспетчер предупреждает о том, что оформление предварительного заказа не дает 100% гарантии подачи автомобиля и что поиск авто начнется за 25 минут до времени подачи.

Да, мы не гарантируем 100% подачу автомобилей при оформлении предварительных заказов, ведь мы Службы такси, а не транспортная компания.

Мы понимаем, как неприятно получать отказ в автомобиле, но все условия перед клиентом оговариваются заранее и выполняются в указанные сроки.

С уважением, команда “Элит-Такси”!
Анна
24 Липень 2019 11:42
+ 0 -
В вашей службе нет возможности влиять на плохих водителей!!! Пользуюсь «Бизнес» . Сегодня ездила 3 раза. И только один раз была нормальная машина и водитель. В одной воняла жутко, во второй водитель начал опять спорить по поводу закрыть окно, заморозил нас с ребёнком потому что ему жарко! Это мы должны подстраиваться под его желания! И писать жалобы бесполезно!!! Сделаете выговор ему. Ага, ему от этого очень страшно . Поэтому у Вас на 10 водителей нормальных, один идиот. Поэтому надо писать не Вам , а распространять в соцсетях! Может тогда Вы начнёте подходить серьезнее к подбору персонала! От Ваших отписок не холодно, не жарко!
Элит-Такси
Анна,

Нам искренне жаль, что подобная ситуация произошла в нашей Службе. Водители получили выговор от начальника Службы и приносят свои извинения.

Наша команда