Еліт Таксі для бізнесу

Вже більше ніж 26 років компанія Еліт Таксі робить все можливе, щоб наші партнери отримували найякісніші та найбезпечніші послуги з перевезення пасажирів на таксі в місті Києві.

Завантажити презентацію

Еліт Таксі Київ – лідер на ринку таксі Києва

Наш багаторічний досвід до ваших послуг

За 12 років плідної праці з організації перевезень корпоративних партнерів, компанія Еліт Таксі розробила дійсно ефективну і гнучку систему співпраці, яка дозволяє нашим новим клієнтам вже в день підписання договору в повній мірі отримати послуги з перевезення на таксі і повний контроль над поїздками за допомогою нашого інноваційного кабінету для корпоративного клієнта.

Чому нам довіряють вже більше ніж 500 компаній Києва?

Комфорт

До Вашого вибору ми пропонуємо автомобілі в сегменті стандарт, бізнес та преміум класу. Для зручності наших корпоративних клієнтів всі автомобілі обладнанні POS-терміналами з безконтактною технологією PayPass, а також всі клієнти мають можливість сплачувати поїздки в мобільному додатку Еліт Таксі.

Безпека

У 2019 році компанія Еліт Таксі визнана кращою в рейтингу безпеки та якості надання послуг таксі за результатами моніторингу УІАМП серед більше ніж 25 компаній, що брали участь в дослідженні.*

Надійність

Всі автомобілі компанії Еліт Таксі проходять обов’язковий щорічний контроль на сертифікованих станціях технічного огляду, яким довіряє компанія та мають справні подушки та паски безпеки.

Контроль над поїздками

Завдяки багаторічному досвіду роботи ми пропонуємо нашим корпоративним клієнтам декілька зручних варіантів контролю поїздок, що унеможливлює використання послуг сторонніми людьми поза межами Вашої компанії, чи тим співробітникам, для кого ця можливість відсутня.

Повний пакет документів

Користуючись нашими послугами Ви щомісяця отримуєте від нас повний пакет всіх необхідних документів. Всю поточну інформацію про ваші витрати та деталізацію замовлень Ви можете завжди отримати в зручному особистому кабінеті корпоративного клієнта.

Страхування

Всі автомобілі мають обов’язковий пакет страхування, а саме: договір страхування водія; пасажирів, відповідно до кількості пасажиромісць в цьому транспорті, та обов’язковий поліс ОСЦПВ для автомобіля таксі Києва.

Імідж

Ми піклуємося про імідж нашого клієнта, тому у разі необхідності Ви можете замовити автомобіль преміум класу без ознак таксі. До роботи ми залучаємо автівки японських і європейських автовиробників, не старші 10 років, які додатково регулярно проходять перевірку внутрішнього і зовнішнього стану згідно нашим критеріям якості.

Якість

Користуючись нашими послугами, Ви можете бути впевненими в тому, що усі наші водії – не тільки професіонали, але і адекватні, ввічливі люди, які добре знають Київ, адже щоб співпрацювати з нами вони проходять ретельну внутрішню перевірку.

Легальність

Всі водії Еліт Таксі працюють легально, мають чинну ліцензію на надання послуг з перевезення пасажирів на таксі в Києві, а авто обладнанні всіма необхідними засобами контролю, згідно чинного законодавства України.

Встановлюйте єдиний додаток Еліт Таксі

ДЛЯ БІЗНЕСУ, А ТАКОЖ ДЛЯ ОСОБИСТИХ ПОЇЗДОК

Еліт Таксі на Google Play
Еліт Таксі на App Store

Еліт Таксі корпоративним клієнтам по безготівковому розрахунку

Які переваги ви отримуєте співпрацюючи з нами?
 • Працювати з нами вигідніше, ніж тримати власний автопарк
 • Можемо забезпечити подачу від 1 до 100 автівок одночасно
 • Працюємо з бізнесом будь-якої форми власності/оподаткування
 • Повний пакет документів звітності щомісяця
 • Повний контроль за поїздками і витратами в особистому кабінеті
 • Гарантована подача автомобіля в будь-яку точку України
 • Можливість замовити автомобілі Преміум класу без ознак таксі та корпоративних шашок
 • Клієнти Преміум класу мають можливість вибрати для поїздки саме ту марку авто, яку вони люблять (якщо бренд є в нашому автопарку).
 • Наявність води в кожному автомобілі Еліт Таксі
 • Консультуємо та вирішуємо ваші транспортні питання – цілодобово.
 • Наявність англомовних водіїв та диспетчерів
 • Зручний мобільний додаток для корпоративних клієнтів

Чому це вигідно саме для Вас?

Наша компанія однією із перших розробила та впровадила послугу корпоративного таксі на ринку Києва. За понад 12 років роботи в сегменті надання послуг корпоративного таксі, ми змогли створити зручну і надійну схему співпраці з нашими бізнес клієнтами, ефективність якої визнали більше ніж 500 компаній, які протягом багатьох років є нашими постійними клієнтами.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте дійсно якісний рівень послуг, перевіренні часом та кількістю постійних клієнтів, маєте змогу суттєво оптимізувати свої витрати та навантаження на власну бухгалтерію.

Корпоративне таксі від компанії Еліт Таксі - це єдиний правильний вибір для компаній, які цінують стабільність та хочуть гарантувати своїм співробітникам комфорт, безпеку та надійність.

Виникли сумніви? Зверніться до нас!

Вже користуються нашими послугами

accoadamacadogancastrolcreditexpressdachadilaecallencoreergopakfcmfsmgrggrindexhenkelhoughtonipsokfcmaerskmielemshondulineotppcpolpharmaprimetalspwcqhrpsaatbauschindlersmegsytecstranslogunipviessmanwepartnerszeppelinzm

Можливості які Ви отримуєте з Еліт Таксі

Зручність

Наша компанія надає можливість Вашим співробітникам зручно та безпечно пересуватися містом, що прискорить всі бізнес процеси вашої компанії.

Зустріч гостей

Наші водії зустрінуть Ваших ділових партнерів або гостей компанії в аеропорту чи на залізничному вокзалі та вчасно доставлять за вказаною адресою.

Доставка документів

Багато компаній користуються послугами Еліт Таксі в якості термінової та надійної доставки документів чи інших важливих відправлень.

Мінівени та мікроавтобуси

В нашій компанії для замовлення доступні не тільки легкові автомобілі, а і зручні мінівени та мікроавтобуси**, щоб забезпечити комфортне та зручне переміщення великої кількості людей.

Зустріч закордонних партнерів

У нас ви можете замовити автомобілі преміум класу певних марок з англомовним водієм для зустрічі закордонних ділових партнерів.

Автопілот

Якщо Ви керуєте власним авто, але у вас виникла термінова ділова зустріч, Ви можете скористатися послугою автопілот, за допомогою якої Ви та ваше авто безпечно і зручно буде доставлене в необхідне місце.

Переваги електронного кабінету корпоративного клієнта:

Повний контроль за всіма замовленнями компанії
Інформація про залишок на балансі компанії в реальному часі
Швидке створення звіту по поїздках за обраний проміжок часу
Зручне формування рахунку на передплату


Щомісячний звіт по витратах на поїздки:

 • У форматі Excel: звіт по поїздках із зазначенням дати, часу замовлення, номера телефону, з якого було зроблено замовлення, ПІБ замовника та пасажира, маршрут, примітки по замовленню, тариф (не є бухгалтерською документацією).
 • Акт виконаних робіт на загальну суму поїздок.
 • Акт звірки взаєморозрахунків.

Залишилися питання?

Заповніть форму і найближчим часом наш менеджер звʼяжеться з Вами:

Калькулятор вартості

Стандарт - грн
Бізнес - грн
Преміум - грн

Завжди готові відповісти на будь які Ваші запитання

Менеджери по роботі з корпоративними клієнтами

Таксі для бізнесу: професійний партнер вашої компанії

Ваш бізнес заслуговує на краще, і це стосується всього, включаючи транспортні послуги. Усвідомлюючи важливість надійного, ефективного та комфортного перевезення для бізнесу, Еліт Таксі пропонує спеціалізовані таксі для бізнесу

Незалежно від розміру вашої організації або сфери діяльності, ми надаємо першокласні послуги таксі, що відповідають вашим корпоративним потребам.

Еліт Таксі - це більше, ніж просто бізнес таксі в Києві. Ми є вашим партнером, який допомагає оптимізувати процеси перевезення, забезпечуючи високий рівень обслуговування та професіоналізм.

Корпоративне таксі - ефективність та зручність для вашого бізнесу

Ми розуміємо, що в сучасному світі швидкість і ефективність є ключовими для успіху будь-якого бізнесу. Час - це гроші, і ми в Еліт Таксі цінуємо ваш час. Наші корпоративні послуги таксі створені з метою забезпечення своєчасного і комфортного перевезення вашого персоналу, клієнтів або партнерів.

Наша служба корпоративного онлайн таксі Києва включає в себе різні послуги, що враховують специфіку та потреби вашого бізнесу. Ми надаємо персональний підхід до кожного клієнта, незалежно від обсягу та складності їхніх вимог.

Таксі бізнес клас - підніміть свій бізнес на новий рiвень

У межах нашої спеціалізованої служби Еліт Таксі ми пропонуємо таксі бізнес класу. Наші водії-професіонали, автопарк сучасних автомобілів високого класу, та неупереджений підхід до обслуговування впевнено відповідають високим стандартам бізнес класу.

Таксі бізнес клас в Києві - це не просто комфорт і розкіш, це ваша впевненість у відмінному обслуговуванні та вчасному прибутті до місця призначення. Обираючи нас, ви вибираєте надійність, професіоналізм та відповідність найвищим стандартам якості. Відчуйте відмінність з Еліт Таксі - вашим партнером у сфері бізнес перевезень.

* https://uiamp.org.ua/uk/node/11813
** бажано замовляти мікроавтобуси заздалегідь

Дякуємо!

З Вами зв’яжуться найближчим часом