Послуги

100% гарантована подача авто

Гарантуємо стовідсоткову подачу автомобіля будь-якого класу у будь-який час на попереднє замовлення. Оформити замовлення з подачею у м.Київ Ви можете не менш ніж за 1 годину до часу подачі автомобіля і не менш ніж за 1,5 години якщо подача авто у передмістя Києва.

Міжнародні поїздки за кордон

Еліт Таксі має можливість здійснювати безпечні і комфортні поїздки не тільки у будь-яку точку України, а і за кордон. Безпечне і надійне Еліт Таксі завжди поруч і у повній готовності допомогти вам. Все, що вам потрібно – зателефонувати до Еліт Таксі. Диспетчер детально проконсультує вас і оформить замовлення з урахуванням всіх побажань. Ви можете обрати автомобіль будь-якого класу та зручний для вас спосіб оплати: готівковий або безготівковий.

Оренда авто з водієм

До ваших послуг сучасний та комфортний автопарк, професійні та ввічливі водії з багаторічним водійським досвідом. В залежності від ваших потреб, пропонуємо різні класи для оренди авто з водієм: стандарт, бізнес, мінівени, а також автомобілі представницького класу. Для особливих та урочистих подій, ми пропонуємо замовити Mercedes S-Class з водієм. Найшвидша подача, ідеально чисте авто та гарантія відмінного сервісу!

Драйвер

Професіональний і досвідчений водій Еліт Таксі безпечно і комфортно доставить Вас і Ваше авто до місця призначення.

Доставка за адресою та до дверей

З Еліт Таксі Ваші відправлення у безпеці та під Вашим контролем. Ви можете відстежувати рух автомобіля у додатку. За Вашим бажанням можна обрати доставку за адресою або прямо до дверей. Професійний і уважний водій Еліт Таксі зробить все, щоб Ваша посилка була доставлена вчасно і адресою.

Преміум клас без ознак таксі

Для важливих ділових зустрічей або для особливих подій, Ви можете замовити автомобіль Преміум класу без ознак таксі.

POS-термінал у кожному авто

У кожному авто Еліт Таксі завжди в наявності POS-термінал. Навіть якщо Ви оформили замовлення з готівковим розрахунком, Ви можете змінити спосіб оплати на безготівковий і розрахуватись карткою або за допомогою PayPass.

Зустріч з табличкою

У зазначений час водій зустріне пасажира в аеропорті або на вокзалі з іменною табличкою і супроводить до автомобіля.

Персональний позивний

Можливість попередньо оформити замовлення для конкретного водія. Послуга доступна на постійній основі: протягом тижня або місяця.

Встановлюйте єдиний додаток Еліт Таксі

ДЛЯ БІЗНЕСУ, А ТАКОЖ ДЛЯ ОСОБИСТИХ ПОЇЗДОК

Еліт Таксі на Google Play
Еліт Таксі на App Store
Бустер

Безпечні поїздки з дітьми на Еліт Таксі. На Ваше замовлення приїде водій, який попередньо встановить в автомобілі бустер для безпечної та комфортної поїздки з дитиною.

Поїздки з тваринами

Комфорт і безпека для Вас і Вашого улюбленця без додаткової плати! Якщо Вам необхідно відвезти свого маленького друга до ветеринара або Ви хочете взяти його з собою в гості, обирайте найкомфортніше Еліт Таксі! Не забудьте вказати улюбленця у додатку або попередити диспетчера.

Погодинне замовлення автомобіля

Можливість замовити автомобіль будь-якого класу погодинно.

Велика кількість багажу

Замовлення автомобіля більших габаритів для перевезення Вашого багажу.

Вакцинований водій

Еліт Таксі піклується про своїх клієнтів і гарантує безпечні та комфортні перевезення, особливо під час боротьби з Covid-19. Послуга “Вакцинований водій” доступна для замовлення у додатку та по телефону. Обираючи послугу "Вакцинований водій", Ви можете бути впевнені на 100%, що водій Еліт Таксі пройшов вакцинацію від Covid-19 та має дійсний сертифікат про підтвердження вакцинації.