Еліт Таксі Київ – лідер на ринку таксі Києва!

Нашими постійними клієнтами є справжня Еліта України та Києва, відомі спортсмени, артисти, співаки, українські компанії, представники великого, середнього та малого бізнесу, поважні гості України та Києва.

Компанія Еліт Таксі створена в травні 1998 року

Компанія Еліт Таксі з 1998 року є клієнтоорієнтованою компанією. На першому місці в Еліт Таксі завжди є гарантовані комфорт та безпека пасажирів Еліт Таксі. Ми дуже цінуємо вибір та довіру наших клієнтів до Еліт Таксі. Більше 26 років компанія Еліт Таксі робить все можливе, щоб пасажири Еліт Таксі отримували якісні та безпечні послуги з перевезення пасажирів на таксі в місті Києві. І нам це вдається вже більше 26 років.

За 26 років існування Еліт Таксі кращими показниками, які підтверджують правильність клієнтоорієнтованого підходу та ефективної роботи є багаторічна довіра та щедра оплата послуг нашими клієнтами:

Нашими постійними клієнтами є справжня Еліта України та Києва, відомі спортсмени, артисти, співаки, українські компанії, представники великого, середнього та малого бізнесу, поважні гості України та Києва.

Еліт Таксі має велику кількість сімейних клієнтів, де користувачами Еліт Таксі є всі члени родини.

Нашими постійними клієнтами є Посольства, Консульства, міжнародні корпорації, всесвітньо відомі компанії, всесвітньо відомі 5-ти та 4-х зіркові готелі.

Показники, які чітко підтверджують, що Еліт Таксі дійсно гарантує найвищі стандарти комфорту та безпеки послуг таксі в Україні вже більше ніж 26 років наступні:

  • протягом 26 років компанія Еліт Таксі страхує кожного пасажира Еліт Таксі
  • за 26 років в Еліт Таксі немає жодного випадку, щоб забуті пасажиром речі, валізи, дорогоцінності чи кошти не були повернуті їх власнику, пасажиру Еліт Таксі. Еліт Таксі завжди повертає забуті в таксі речі та кошти пасажирам Еліт Таксі

Ви - довіряєте
Ми - гарантуємо

Еліт Таксі на Google Play
Еліт Таксі на App Store

Компанія Еліт Таксі щоденно працює над вдосконаленням послуг та збільшенням кількості клієнтів і професійних водіїв Еліт Таксі

Вже понад 26 років компанія Еліт Таксі гарантовано надає якісні, комфортні та безпечні послуги з перевезення пасажирів на таксі в місті Києві

Нас часто запитують: «Чому та як нам це вдається? Чому в нас найкраща якість послуг таксі, найкращі автомобілі таксі, гарантована безпека та комфорт пасажирів Еліт Таксі?»

Це титанічна, щоденна робота багаточисельного, майже тисячного, колективу Еліт Таксі по організації та гарантованому забезпеченню найвищої якості, комфорту та безпеки послуг Еліт Таксі кожному пасажиру. Еліт Таксі чітко виконує вимоги чинного законодавства, а в деяких випадках, задля гарантованого комфорту та безпеки пасажирів, ми робимо набагато більше ніж вимагає чинне законодавство та додатково вимагаємо від водіїв дотримуватись жорстких правил Водія Еліт Таксі.

Компанія Еліт Таксі для гарантованого комфортного та безпечного перевезення пасажирів Еліт Таксі співпрацює з майже 420 перевізниками на таксі, які використовують у своїй діяльності близько 550 автомобілів таксі. З 420 перевізників ліцензіатів майже 370 перевізників – це приватні підприємці самозайняті особи з власними автомобілями та близько 50 юридичних осіб (автопарки) з власними, лізинговими чи орендованими автомобілями та найманими працівниками водіями таксі:

  • автомобілі Еліт Таксі відповідають високим вимогам комфорту та безпеки клієнтів Еліт Таксі
  • автомобілі Еліт Таксі регулярно проходять технічний огляд на сертифікованих станціях технічного обслуговування, яким довіряє Еліт Таксі
  • водії Еліт Таксі відповідають високим вимогам клієнтів Еліт Таксі
  • водії Еліт Таксі – це професіонали, для яких таксі є єдиним чи основним видом діяльності
  • водії Еліт Таксі – це водії, які дотримуються вимог КЗпП, слідкують за своїм здоров’ям та регулярно проходять медичний огляд у лікарів, яким довіряє Еліт Таксі
  • водії Еліт Таксі – це водії які чудово знають місто Київ, водії, які завжди готові надавати якісну, комфортну та безпечну послугу
  • водії Еліт Таксі – це водії, які завжди повертають решту з любої купюри і завжди мають розмінну купюру.

Ви - довіряєте
Ми - гарантуємо