Послуги

Драйвер

Професіональний і досвідчений водій Еліт Таксі безпечно і комфортно доставить Вас і Ваше авто до місця призначення.

POS-термінал у кожному авто

У кожному авто Еліт Таксі завжди в наявності POS-термінал. Навіть якщо Ви оформили замовлення з готівковим розрахунком, Ви можете змінити спосіб оплати на безготівковий і розрахуватись карткою або за допомогою PayPass.

Доставка за адресою та до дверей

З Еліт Таксі Ваші відправлення у безпеці та під Вашим контролем. Ви можете відстежувати рух автомобіля у додатку. За Вашим бажанням можна обрати доставку за адресою або прямо до дверей. Професійний і уважний водій Еліт Таксі зробить все, щоб Ваша посилка була доставлена вчасно і адресою.

100% гарантована подача авто

Гарантуємо стовідсоткову подачу автомобіля будь-якого класу у будь-який час на попереднє замовлення. Оформити замовлення з подачею у м.Київ Ви можете не менш ніж за 1 годину до часу подачі автомобіля і не менш ніж за 1,5 години якщо подача авто у передмістя Києва.

Преміум клас без ознак таксі

Для важливих ділових зустрічей або для особливих подій, Ви можете замовити автомобіль Преміум класу без ознак таксі.

Вакцинований водій

Еліт Таксі піклується про своїх клієнтів і гарантує безпечні та комфортні перевезення, особливо під час боротьби з Covid-19. Послуга “Вакцинований водій” доступна для замовлення у додатку та по телефону. Обираючи послугу "Вакцинований водій", Ви можете бути впевнені на 100%, що водій Еліт Таксі пройшов вакцинацію від Covid-19 та має дійсний сертифікат про підтвердження вакцинації.

Встановлюйте єдиний додаток Еліт Таксі

ДЛЯ БІЗНЕСУ, А ТАКОЖ ДЛЯ ОСОБИСТИХ ПОЇЗДОК

Еліт Таксі на Google Play
Еліт Таксі на App Store
Поїздки з тваринами

Комфорт і безпека для Вас і Вашого улюбленця без додаткової плати! Якщо Вам необхідно відвезти свого маленького друга до ветеринара або Ви хочете взяти його з собою в гості, обирайте найкомфортніше Еліт Таксі! Не забудьте вказати улюбленця у додатку або попередити диспетчера.

Зустріч з табличкою

У зазначений час водій зустріне пасажира в аеропорті або на вокзалі з іменною табличкою і супроводить до автомобіля.

Персональний позивний

Можливість попередньо оформити замовлення для конкретного водія. Послуга доступна на постійній основі: протягом тижня або місяця.

Бустер

Безпечні поїздки з дітьми на Еліт Таксі. На Ваше замовлення приїде водій, який попередньо встановить в автомобілі бустер для безпечної та комфортної поїздки з дитиною.

Погодинне замовлення автомобіля

Можливість замовити автомобіль будь-якого класу погодинно.

Велика кількість багажу

Замовлення автомобіля більших габаритів для перевезення Вашого багажу.