Еліт Таксі відтепер і на парковці ТРЦ Gulliver

14 липня 2020
Компанія «Еліт Таксі» надає гостям і клієнтам ТРЦ «Гулівер» найвищий рівень комфорту та сервісу, а також  зберігає позитивні емоції і після відвідування торгово-розважального центру!

У зв'язку з цим адміністрація ТРЦ «Гулівер» прийняла рішення спільно з «Еліт Таксі» про розміщення автомобілів Служби таксі на парковці торгово-розважального комплексу. Відтепер  клієнти і гості комплексу можуть в будь-який час скористатися зручними та комфортними автомобілями Еліт Таксі, які цілодобово очікують їх  на стоянці ТРЦ «Гулівер», біля головного входу з боку вул. Еспландної.

Ми робимо все для вашого комфорту - більше не потрібно шукати водія на парковці та не потрібно чекати, поки служба таксі прийме замовлення.  Авторизована точка Еліт Таксі допоможе вам дістатися в потрібне місце швидко і легко! А тарифи вас приємно здивують.

Більше про Еліт Таксі

Компанія Еліт Таксі надає легальні послуги з перевезення пасажирів на таксі в місті Києві вже більше 22 років. Щодня Служба таксі забезпечує своїм клієнтам найвищий рівень обслуговування, комфорту та безпеки.

До вибору гостей пропонуються автомобілі в сегменті Стандарт, Бізнес і Преміум класу. Також, для зручності клієнтів, автомобілі обладнані POS-терміналами з безконтактною технологією PayPass. Еліт Таксі піклується про імідж клієнта, тому всі машини мають відповідний вигляд. До роботи залучаються автомобілі японських і європейських автовиробників, не старші 10 років, які додатково і регулярно проходять санітарну обробку відповідно до усіх рекомендацій МОЗ та перевірку внутрішнього і зовнішнього технічного стану згідно з внутрішніми критеріями якості Служби.

У 2019 компанія Еліт Таксі визнана кращою в рейтингу безпеки та якості надання послуг таксі за результатами моніторингу Українського інституту аналізу та менеджменту політики (УІАМП) серед більш ніж 25 компаній, які брали участь в дослідженні.